Bliźnięta - horoskop na 2011 rok Bliźnięta. Horoskop dla Bliźniąt 2011

2011-02-02 22:46

Bliźnięta ( 21 maj - 21 czerwiec ) żywioł - powietrze władca - Merkury

Prawdziwa wróżka postawi horoskop tylko dla Ciebie - wejdź i zamów

 

ZDROWIE:
W nowy rok wejdziesz zestresowana i przemęczona , ale szybko zregenerujesz siły. Od lutego zacznie rozpierać Cię energia tylko, nie przesadzaj. Zadbaj o układ krążenia. Wiosną, zaopiekuj się szczególnie  nerkami i układem oddechowym, dzięki temu do późnej jesieni będziesz się czuła wyśmienicie. Pod koniec roku uważaj na infekcje.

PRACA I FINANSE:
W nadchodzącym 2011 roku najkorzystniejsze dla spraw zawodowych miesiące to: maj, sierpień i październik. Jest to okres, kiedy możesz podejmować najbardziej ryzykowne decyzje i osiągniesz sukces. Jeśli marzysz o pracy lub karierze poza granicami kraju, to wiosna przyniesie oczekiwane możliwości. Jeśli prowadzisz firmę, to jej ekspansja zacznie się późnym latem.
Twoja sytuacja finansowa do czerwca, będzie raczej niezmienna. Jednak później zaczyna się w tej sferze życia koniunktura. Twoje dochody przerosną znacznie oczekiwania. Jednak unikaj rozrzutności, ponieważ pieniądze rozpłyną się nie wiadomo gdzie.

MIŁOŚĆ:
Jeśli jesteś samotna, to będzie to rok obfitujący w nowe znajomości z podtekstem uczuciowym. Jednak będziesz miała trudność ze znalezieniem tego jedynego. Natomiast to, co przeżyjesz wniesie w Twoje życie dużo radości i satysfakcji. Jeśli jesteś w związku, to teraz uda Ci się nawiązać dialog z partnerem i ożywić wzajemne relacje.

SŁABE STRONY:
W nadchodzącym roku Twoją słabością będzie szeroko pojęta rozrzutność. Dotyczy to słów, finansów, uczuć jak i czynów.

MOCNE STRONY:
W tym roku zaskoczysz wszystkich empatią, przyjaznym nastawieniem do ludzi oraz błyskotliwością.


wróżby : wróżka : tarot :