Byk - horoskop na 2011 rok Byk. Horoskop dla Byka 2011

2011-02-02 22:24

Byk ( 20 kwiecień - 20 maj ) żywioł - ziemia władca - Wenus

Prawdziwa wróżka postawi horoskop tylko dla Ciebie - wejdź i zamów

ZDROWIE:
W nadchodzącym roku będziesz cieszyła się dobrym zdrowiem. Natomiast, jeśli w przeszłości narzekałaś na dolegliwości układu pokarmowego teraz ich się pozbędziesz. W okresie wiosennym i letnim powinnaś zażywać dużo ruchu, aby wzmocnić swój układ odpornościowy i poprawić kondycję psychiczną.

PRACA I FINANSE:
Przed Tobą rewelacyjny rok w życiu zawodowym . Jeśli jesteś zmęczona lub rozczarowana dotychczasową pracą, to wiosną pojawi się nowa bardzo korzystna oferta, z której powinnaś skorzystać. Jeśli wspinasz się po stopniach kariery, to awans czeka na Ciebie w maju. Jesienią będziesz odnosiła sukcesy i zbierała nagrody za wcześniej włożony wysiłek .
Z początkiem nadchodzącego roku odczujesz, że Twoja sytuacja finansowa zaczyna poprawiać się. Zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa będziesz miała na przełomie lata i jesieni. Pod koniec roku zrealizujesz marzenia, na które brakowało wcześniej funduszy. 

MIŁOŚĆ:
Jeśli jesteś samotna i poszukujesz miłości to ten rok Cię nie rozczaruje. Na przełomie wiosny i lata w Twoim życiu pojawi się mężczyzna, który zmieni Twoje dotychczasowe życie nie do poznania. Oczywiście bardzo korzystnie. Natomiast, jeśli jesteś w związku, druga połowa roku przyniesie wam nowy zadawalający obie strony wymiar wzajemnych relacji.
W nadchodzącym roku znacznie ożywi się Twoje życie towarzyskie.

SŁABE STRONY:
W tym roku powinnaś podchodzić do siebie z większą wyrozumiałością. Nie musisz wszystkiego wiedzieć i najlepiej ze wszystkich wyglądać.

MOCNE STRONY:
Będziesz teraz fantastycznym mediatorem. Będziesz umiała załagodzić każdy konflikt i znaleźć wyjście awaryjne.


wróżby : wróżka : tarot :