Koziorożec - horoskop na 2011 rok Koziorożec. Horoskop dla Koziorożca 2011

2011-02-03 15:29

Koziorożec ( 22 grudzień - 19 styczeń ) żywioł - ziemia władca - Saturn

Prawdziwa wróżka postawi horoskop tylko dla Ciebie - wejdź i zamów

 

ZDROWIE:
Z początkiem roku powinnaś zadbać o nogi, stawy, układ krążenia i krtań. Zresztą część z tych dolegliwości, to ciąg dalszy z poprzedniego roku. Wiosną i latem ewidentnie odczujesz poprawę samopoczucia i stanu zdrowia. Jednak proszę, nie zapominaj o rekonwalescencji, ponieważ jesienią dolegliwości mogą powrócić ze zdwojoną siłą.

PRACA I FINANSE:
Do marca, powinnaś uzbroić się w cierpliwość i nie podejmować pochopnych decyzji. Sytuacja wykrystalizuje się i nieoczekiwanie otrzymasz lepszą propozycje współpracy lub nawet możesz awansować. Jeśli myślisz o własnej działalności, powinnaś ją rozpocząć nie wcześniej niż w sierpniu. Końcówka roku to pasmo Twoich sukcesów zawodowych.
W tym roku uda Ci się nareszcie, uwolnić od ciągnących się zobowiązań finansowych. Choć nie zdobędziesz teraz fortuny, to zapracujesz sobie na poczucie bezpieczeństwa materialnego.

MIŁOŚĆ:
W nadchodzącym roku, najbardziej sprzyjającymi miesiącami dla Ciebie do znalezienia miłości, będą kwiecień, sierpień i listopad. Jeśli jesteś w związku, to od wiosny zapoczątkuje się proces uzdrawiania waszych wzajemnych relacji, abyś jesienią przeżywała wspólne z partnerem szczęście.
Twoje życie towarzyskie, bardzo ożywi się w drugiej połowie roku.

SŁABE STRONY:
Będziesz teraz niestety za bardzo podejrzliwa i nieufna wobec ludzi, może wręcz, przerodzić się to w obsesje.

MOCNE STRONY:
W tym roku, będziesz świetnie przyswajała sobie wiedzę. Wszelkiego typu nowości, nawet te techniczne w lot będziesz potrafiła zrozumieć.


wróżby : wróżka : tarot :