Lew - horoskop na 2011 rok Lew. Horoskop dla Lwa 2011

2011-02-03 14:19

Lew ( 23 lipiec - 22 sierpień ) żywioł - ogień władca - Słońce

Prawdziwa wróżka postawi horoskop tylko dla Ciebie - wejdź i zamów

 

ZDROWIE:
Z początkiem roku szczególnie musisz zadbać o nerki i gardło. Pamiętaj profilaktyka czyni cuda. Wiosną i latem, będziesz czuła się bardzo dobrze. Jeśli od dłuższego czasu leczysz się na kręgosłup lub układ pokarmowy, to teraz nastąpi wyleczenie. W okresie jesiennym zadbaj o kondycję fizyczną i psychiczną.

PRACA I FINANSE:
Na przełomie stycznia i lutego pojawi się propozycja nowej pracy lub przedsięwzięcia. Musisz do niej podejść z rezerwą, inaczej będziesz rozczarowana. Okres koniunktury w życiu zawodowym dla Ciebie rozpocznie się od maja. Będziesz miała wsparcie otoczenia i przychylność losu, co zaowocuje sukcesami. Pod koniec roku powinnaś zmniejszyć aktywność zawodową.
W 2011 roku najkorzystniejszy okres dla spraw finansowych, będzie od maja do września. W pozostałych miesiącach powinnaś zachować ostrożność i zdrowy rozsądek.

MIŁOŚĆ:
W nadchodzącym roku, miłość będzie na Ciebie czekała na przełomie zimy i wiosny. Ta znajomość zakończy się dla Ciebie założeniem szczęśliwej rodziny w przyszłości. Jeśli jesteś w związku i staracie się o powiększenie rodziny, to wasze marzenia spełnią się wiosną. Ogólnie w sferze uczuć, będziesz w tym roku szczęśliwa.

SŁABE STRONY:
Twoją słabą stroną będzie nieumiejętność wyciągania wniosków z popełnionych błędów. Ich powielanie, będzie powodowało coraz to większe rozżalenie i frustracje.

MOCNE STRONY:
Twoją mocną stroną, będzie umiejętność okazywania miłości i czerpanie z tego ogromnej radości. Będzie to Cię teraz uskrzydlało.

 


wróżby : wróżka : tarot :