Panna - horoskop na 2011 rok Panna. Horoskop dla Panny 2011

2011-02-03 14:49

Panna ( 23 sierpień - 22 wrzesień ) żywioł - woda władca - Merkury

Prawdziwa wróżka postawi horoskop tylko dla Ciebie - wejdź i zamów

 

ZDROWIE:
W styczniu koniecznie musisz zadbać o wzrok i kręgosłup. Luty i marzec to miesiące, w których będziesz się czuła bardzo dobrze. W kwietniu wskazana się wizyta u ginekologa i gastrologa. Później nie powinnaś narzekać na samopoczucie i stan zdrowia, aż do listopada kiedy, może dopaść Cię apatia.

PRACA I FINANSE:
Z początkiem roku możesz mieć rewelacyjne pomysły związane z karierą zawodową lub rozwojem własnego biznesu .Jednak z ich realizacją wstrzymaj się do kwietnia, wtedy będziesz miała sprzyjające warunki. Jeśli od dłuższego czasu związana jesteś z jedną firmą, to jesienią zostaniesz doceniona i awans masz murowany. Jeśli jesteś otwarta na diametralne zmiany, to w drugiej połowie roku rozpoczniesz karierę poza granicami kraju.
Do kwietnia powstrzymaj się i nie rób jakichkolwiek inwestycji, ponieważ przyniosą straty. Później wchodzisz w bardzo korzystny okres dla Twoich spraw finansowych i materialnych, który potrwa aż do końca roku. Jeśli myślisz o własnym domu, to będzie szansa na jego zakup.

MIŁOŚĆ:
Przynajmniej do maja trudno będzie Ci określić, swoje potrzeby emocjonalne i uczuciowe. Jeśli jesteś samotna, to nowo poznani mężczyźni nie będą spełniać Twoich oczekiwań. Jeśli jesteś w związku, partner będzie Cię irytował. Sytuacja ewidentnie zmieni się od maja. W Twoim związku zagości miłość i szczęście. Jeśli szukasz miłości, to będziesz miała szansę ją spotkać w okresie letnim.

SŁABE STRONY:
Niestety w tym roku będziesz miała zbyt małe poczucie własnej wartości. Będzie to przyczyną niepotrzebnych frustracji.

MOCNE STRONY:
Twoją mocną stroną będzie świetna intuicja. Słuchaj jej, a nie podejmiesz błędnych decyzji.


wróżby : wróżka : tarot :