Rak - horoskop na 2011 rok Rak. Horoskop dla Raka 2011

2011-02-03 13:48

Rak ( 22 czerwiec - 22 lipiec ) żywioł - woda władca - Księżyc

Prawdziwa wróżka postawi horoskop tylko dla Ciebie - wejdź i zamów

 

ZDROWIE:
Okres zimowy nie wpływa najkorzystniej na Twoje samopoczucie, dodatkowo odezwą się dolegliwości układu kostnego. Od marca Twoja kondycja fizyczna i psychiczna bardzo się poprawi i do późnej jesieni nie powinnaś narzekać na stan zdrowia. Nie zapomnij tylko zadbać o wzrok.

PRACA I FINANSE:
W życiu zawodowym przed Tobą niezmiernie korzystny rok. Nareszcie będziesz mogła zrealizować swoje plany związane z nową lub wymarzoną pracą. Początek roku, to rozmowy i negocjacje. Od maja nastąpi realizacja. W drugiej połowie roku jeśli zajmujesz się działalnością artystyczną lub publicystyczną, odniesiesz wielki sukces.
Nadchodzący rok, pozwoli Ci na poprawę statusu materialnego. Poza sporymi dochodami z wykonywanej pracy, możesz liczyć na dużo szczęścia w grach losowych .

MIŁOŚĆ:
Jeśli jesteś na etapie poszukiwania swojej drugiej połowy, to w czerwcu lub październiku na pewno ją znajdziesz. Będzie to, w dość zaskakujących okolicznościach. Natomiast jeśli jesteś w związku, to ten rok, pozwoli na odnalezienie wspólnego języka z partnerem oraz ożywienie wzajemnych relacji na płaszczyźnie emocjonalnej jak i fizycznej.
Twoje życie towarzyskie, będzie kwitło sprawiając Ci dużo radości.

SŁABE STRONY:
W nadchodzącym roku, powinnaś bardziej zdystansować się do tego, co inni mówią na Twój temat Za bardzo będziesz wszystko brała bezpośrednio do Siebie. Nie zadowolisz wszystkich.

MOCNE STRONY:
Twoim atutem, będzie umiejętność znalezienia rozwiązań tam, gdzie inni będą bezradni. Będziesz również z „niczego” potrafiła stworzyć cuda.


wróżby : wróżka : tarot :