Ryby - horoskop na 2011 rok Ryby. Horoskop dla Ryb 2011

2011-02-03 15:39

Ryby ( 19 luty - 20 marzec ) żywioł - woda władca - Neptun

Prawdziwa wróżka postawi horoskop tylko dla Ciebie - wejdź i zamów

 

ZDROWIE:
W styczniu, nie będziesz czuła się najlepiej za sprawą stanu psychicznego. Jednak luty przyniesie Ci przypływ energii i od razu poczujesz się jak nowo narodzona. W marcu odezwać się mogą dolegliwości żołądka i sprawy hormonalne. Potrwa to do miesiąca maja. Później będziesz czuła się coraz lepiej, jednak powinnaś pamiętać o profilaktyce, świeżym powietrzu i ruchu. Pod koniec roku odezwać się mogą u Ciebie dolegliwości układu kostnego i stawów.

PRACA I FINANSE:
W życiu zawodowym powinnaś uaktywnić się nie wcześniej niż w lutym. Będziesz bardziej kreatywna, a i los będzie Ci bardziej sprzyjał. Nowe propozycje,  które się pojawią musisz dokładnie przeanalizować, ponieważ w dotychczasowym miejscu pracy czeka na Ciebie awans w czerwcu. Największe sukcesy zawodowe czekają na Ciebie od września. Jeśli masz bardzo wysokie aspiracje, na pewno nie zawiedziesz się.

MIŁOŚĆ:
Jeśli jesteś singlem, to luty przyniesie Ci odwzajemnioną miłość, która zakończy się założeniem szczęśliwej rodziny. Jeśli jesteś w związku, to poczekaj, wasze relacje z partnerem bardzo się poprawią od lipca i nie będziesz miała wyrzutów sumienia. Od jesieni, będziesz czuła się w pełni zrealizowana i szczęśliwa.
W 2011 roku najlepsze miesiące w życiu towarzyskim to: luty, sierpień, wrzesień i grudzień.

SŁABE STRONY:
Twoim problemem w nowym roku, będzie nieufność i ciągłe sprawdzanie partnera lub podwładnych.

MOCNE STRONY:
Będziesz teraz emanowała urokiem osobistym i niewiarygodna zdolnością  przekonywania do swoich racji.


wróżby : wróżka : tarot :