Skorpion - horoskop na 2011 rok Skorpion. Horoskop dla Skorpiona 2011

2011-02-03 15:10

Skorpion ( 23 październik - 21 listopad ) żywioł - woda władca - Pluton

Prawdziwa wróżka postawi horoskop tylko dla Ciebie - wejdź i zamów

 

ZDROWIE:
W nowy rok wejdziesz z nienajlepszym samopoczuciem. Powinnaś przestać się tak denerwować i z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Z wiosną pozbędziesz się dolegliwości, które spędzają Ci sen z powiek i powodują dyskomfort. Natomiast w drugiej połowie roku zdrowie będzie Ci dopisywało.

PRACA I FINANSE:
Nerwowa atmosfera w Twoim życiu zawodowym zakończy się z końcem zimy. Poczujesz się bezpieczna i dowartościowana. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania pracy, to w połowie roku osiągniesz swój cel. Jeśli prowadzisz firmę, to sukcesy zaczniesz odnosić od czerwca. Pod koniec roku, pojawi się dla Ciebie nowa możliwość rozwoju zawodowego.
W kwestiach finansowych powinnaś zachować ostrożność, gdyż w tym roku inwestowanie nie będzie Twoją mocną stroną. Jeśli będziesz rozsądna w gospodarowaniu nimi, nie będziesz miała powodu do narzekania.

MIŁOŚĆ:
W życiu uczuciowym druga połowa roku przyniesie Ci zadowolenie i radość. W Twoim związku, po burzliwym pierwszym półroczu, odbudujesz swoje zaufanie do partnera i dojdziecie do porozumienia. Jeśli jesteś singlem, to w październiku spotkasz odwzajemnioną, szczęśliwą miłość.
W tym roku otworzysz się na ludzi i od miesiąca lipca, zaczniesz uczestniczyć w życiu towarzyskim.

SŁABE STRONY:
Powinnaś w tym roku szczególnie starać się panować nad własnymi emocjami. Twoja wybuchowość i nieprzewidywalność, będą bardzo utrudniać relacje z otoczeniem.

MOCNE STRONY:
Będziesz teraz wspaniale potrafiła doradzić innym, jak powinni działać, aby odnieść sukces, czy to zawodowy czy w sferze uczuciowej.


wróżby : wróżka : tarot :