Strzelec - horoskop na 2011 rok Strzelec. Horoskop dla Strzelca 2011

2011-02-03 15:19

Strzelec ( 22 listopad - 21 grudzień ) żywioł - ogień władca - Jupiter

Prawdziwa wróżka postawi horoskop tylko dla Ciebie - wejdź i zamów

 

ZDROWIE:
W 2011 rok wejdziesz w świetnej kondycji psychicznej i fizycznej. Jednak powinnaś pamiętać, że organizm ma swoją wytrzymałość. Jeśli o tym zapomnisz, to w kwietniu dadzą o sobie znać dolegliwości układu krążenia, układu pokarmowego oraz nerwobóle. Wypoczynek w okresie letnim pozwoli Ci powrócić do dobrego samopoczucia. Dopiero pod koniec roku możesz ponownie odczuwać niewielkie dolegliwości.

PRACA I FINANSE:
W życiu zawodowym, przełomowym okresem dla Ciebie będzie wiosna. Choć początkowo będziesz rozczarowana zaistniałą sytuacją, to już w drugiej połowie roku, będziesz odczuwała korzyści, jakie z tego wynikły dla Ciebie. Jeśli od dłuższego czasu myślisz i szykujesz się do wyjazdu za granice, to jesienią zrealizujesz swoje założenia i plany.
Zadawalające Cię dochody pojawią się od miesiąca maja. Jeśli prowadzisz sporne sprawy prawne, to jesienią wygrasz, osiągając wysoką rekompensatę pieniężną. Koniec roku, będzie Ci sprzyjał w grach losowych.

MIŁOŚĆ:
Jest to rok porządków w sferze uczuciowej. Jeśli do tej pory brakowało Ci odwagi lub motywacji, to teraz one się pojawią. Choć trochę będzie bolało, to będziesz z siebie zadowolona, a nawet szczęśliwa. Jeśli nadal chcesz kontynułować związek, to zasadniczo zmienisz relacje z partnerem. Jeśli szukasz miłości, to najlepszy okres do jej znalezienia będzie jesienią.

SŁABE STRONY:   
Niestety, teraz będziesz uważała, że jesteś niezastąpiona. Będziesz brała na swoje barki zbyt dużo obowiązków i odpowiedzialności. I trudno będzie Ci nadążyć.

MOCNE STRONY:
Twoją mocną stroną będzie determinacja w dążeniu do osiągnięcia wytyczonego sobie celu.


wróżby : wróżka : tarot :