Waga - horoskop na 2011 rok Waga. Horoskop dla Wagi 2011

2011-02-03 14:58

Waga ( 23 wrzesień - 22 październik ) żywioł - powietrze władca - Wenus

ZDROWIE:
Z początkiem roku, będziesz musiała zadbać o odcinek szyjny kręgosłupa. Bóle głowy i problemy z gardłem, są wynikiem jego dolegliwości. Wiosna, to przypływ energii i dobrego samopoczucia. Latem, jeśli miałaś w przeszłości problem z układem moczowo – płciowym, może nastąpić nawrót. Jesienią nie powinnaś narzekać na stan zdrowia.

PRACA I FINANSE:
Powinnaś nastawić się na bardzo pracowity rok. Do kwietnia będzie to czas inwestowania we własny wizerunek. Jak się pokażesz, od tego będzie zależała Twoja dalsza kariera. Później otworzą się nowe perspektywy. Możesz awansować, lub bardzo korzystnie zmienić miejsce zatrudnienia, w kraju lub za granicą.
Pod względem finansowym, będzie to dla Ciebie bardzo korzystny czas. Pieniądze, które teraz zarobisz, pozwolą na zrealizowanie Twoich planów i marzeń.

MIŁOŚĆ:
Szczęśliwy okres dla Twoich spraw uczuciowych rozpocznie się od czerwca. Jeśli do tej pory nie potrafiłaś znaleźć wspólnego języka z partnerem, teraz przyjdzie Ci to z łatwością. Jeśli szukasz bratniej duszy, to do września masz szansę ją znaleźć. Na miłość tą jedyną, musisz jeszcze trochę poczekać.
Ten rok będzie obfitował w zaproszenia na spotkania i imprezy towarzyskie.

SŁABE STRONY:
Twoją słabością w tym roku, będzie roztargnienie i podatność na manipulacje. Może przysporzyć Ci to strat w sferze finansowej jak i uczuciowej.

MOCNE STRONY:
Twoim atutem w tym roku, będzie niebywała umiejętność zarabiania i inwestowania pieniędzy. Będziesz za to podziwiana przez otoczenie.


wróżby : wróżka : tarot :