Wodnik - horoskop na 2011 rok Wodnik. Horoskop dla Wodnika 2011

2011-02-03 15:34

Wodnik ( 20 styczeń - 18 luty ) żywioł - powietrze władca - Uran

Prawdziwa wróżka postawi horoskop tylko dla Ciebie - wejdź i zamów

 

ZDROWIE:
Do wiosny, będziesz cieszyła się dobrym zdrowiem i dużym zapasem energii życiowej. Później nastąpi okres przesilenia, pojawią się bóle kręgosłupa. Głowa może boleć w związku z dolegliwościami oczu, dodatkowo jeszcze sprawy kobiece dadzą o sobie znać. Jednak maj przyniesie lepsze samopoczucie, które będzie się ciągle poprawiało. Dopiero około listopada, jeśli nie zadbasz o oczy, powróci ból głowy.

PRACA I FINANSE:
Nowy rok, przyniesie Ci interesującą propozycję nowej pracy lub przedsięwzięcia. Jeśli zadbasz o korzystną dla siebie umowę, to spokojnie będziesz rozwijała się zawodowo. Jeśli zależy Ci nie tylko na dobrze płatnej, ale także perspektywicznej pracy, poczekaj do kwietnia. Jeśli prowadzisz własną firmę, to największe sukcesy będziesz odnosiła w drugiej połowie roku .
W sferze finansowej, dla Ciebie ten rok będzie w miarę dobry. Uda Ci się wyjść na prostą i zbudować podwaliny przyszłego dobrobytu.

MIŁOŚĆ:
W nadchodzącym roku, będziesz musiała podjąć ważne decyzje w życiu uczuciowym. Jednak wyboru nie powinnaś dokonywać wcześniej niż w okresie letnim. Do tego czasu jeszcze sporo się wydarzy. Jeśli jesteś samotna, to nie dłużej jak do kwietnia. Gdyby nawet, ta znajomość nie okazała się wielką miłością, to znalazłaś przyjaciela na długie lata.

SŁABE STRONY:
Będziesz starała się podobać wszystkim i wszystkich usatysfakcjonować. Ponieważ jest to niemożliwe, będziesz odczuwała dyskomfort i rozżalenie.

MOCNE STRONY:
Będziesz posiadała umiejętność podejmowania niezwykle trafnych decyzji w sytuacjach bardzo stresowych, a nawet patowych.


wróżby : wróżka : tarot :